GLKS Piast Złotniki Kujawskie - strona oficjalna

Nr tel: 660 037 449

Z Unią na remis!

• autor: glkspiastzk, 2017-05-22 14:11

W sobotnie popołudnie Piast mierzył się z Unią Janikowo i podopieczni trenera Gabryszaka po raz pierwszy od siedmiu kolejek wywalczyli punkt, remisując 3:3. Do przerwy obie ekipy zdobyły po jednej bramce, natomiast druga cześć spotkania była emocjonująca, bowiem zespół z Janikowa prowadził 2:1, natomiast Piast pokazał charakter i zdobył jeszcze dwa gole i niewiele brakowało a pierwsze zwycięstwo stało by się faktem. W następnej kolejce zawodnicy Piasta wybiorą się do Kruszwicy na mecz z miejscowym Gopłem.

Bramki: Damian Kempski - 2, Piotr Ziółkowski

Skład: Baranowski H, Buczkowski, Gabryszak, Pietrzak, Jóźwiak B, Pawlik, Kurpyt, Kempski, Szatkowski, Jastrzębski, Ziółkowski

Zagrał także: Moskal

Nie zagrali: Jóźwiak M, Klimek

Przyjeżdza Unia!

• autor: glkspiastzk, 2017-05-19 19:34

Już jutro w ramach 29 kolejki IV ligi piłkarze Piasta podejmować na własnym boisku będą Unie Janikowo. Nasz najbliższy rywal zajmuję aktualnie 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów, inkasując przy tym 9 zwycięstw, 10 remisów oraz 9 porażek z bilansem bramek 44-48. W poprzedniej kolejce zespół Adama Topolskiego zremisował z kandydatem do awansu Unią Solec, natomiast Piast przegrał wysoko w Brodnicy. Arbitrami spotkania będą: Sławomir Winiecki, Paweł Oparczyk, Marek Semrau. Wszystkich kibiców zapraszamy na sobotni pojedynek.

Zbiórka zawodników: 14:40

Porażka ze Spartą!

• autor: glkspiastzk, 2017-05-16 10:23

W spotkaniu 28 kolejki IV ligi piłkarze Piasta przegrali w Brodnicy ze Spartą 6:0. Do przerwy gospodarze prowadzili jedną bramką natomiast po przerwie zdominowali Piasta i dołożyli jeszcze pięć trafień. W pierwszej połowie poważnej kontuzji nabawił się Piotr Burnos, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Kolejne spotkanie rozegrane zostanie w Złotnikach Kujawskich a rywalem Piasta będzie Unia Janikowo.

Skład: Baranowski H, Burnos, Pietrzak, Kempski, Baranowski Sz, Szatkowski, Kurpyt, Mirek, Jastrzębski, Pawlik, Ziółkowski

Zagrał także: Jóźwiak.

Wyjazd do Brodnicy!

• autor: glkspiastzk, 2017-05-12 10:21

Już jutro podopieczni trenera Gabryszaka wybiorą się do Brodnicy, by zmierzyć się z miejscową Spartą. Nasz najbliższy rywal zajmuję aktualnie 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów, inkasując przy tym 12 zwycięstw 4 remisy oraz 11 porażek z bilansem bramek 43-35. Zespół z Brodnicy bardzo dobrze radzi sobie w rundzie wiosennej, bowiem w 9 dotychczas rozegranych spotkaniach w tym roku tylko raz przegrali. Trudne zadanie czeka zawodników Piasta a każda zdobycz punktowa będzie sukcesem. Spotkanie zaplanowano na godzinę 16:00.

Zbiórka zawodników: 12:30

Porażka ze Startem Warlubie

• autor: glkspiastzk, 2017-05-07 12:57

We wczorajszym spotkaniu rozgrywanym w Złotnikach Kujawskich, Piast przegrał 1:4 ze Startem Warlubie. W pierwszej połowie obie ekipy strzeliły po jednej bramce, natomiast w drugiej części meczu to goście dołożyli jeszcze trzy trafienia i pokonali Piasta. Kolejny mecz podopieczni trenera Gabryszaka rozegrają w sobotę gdzie wybiorą się do Brodnicy na mecz ze Spartą.

Bramka: Piotr Ziółkowski

Skład: Baranowski H, Burnos, Gabryszak, Pietrzak, Baranowski Sz, Moskal, Mirek, Kurpyt, Kempski, Pawlik, Ziółkowski

Zgrał także: Szatkowski

Nie zagrali: Jóźwiak, Klimek

Dzisiaj ze Startem!

• autor: glkspiastzk, 2017-05-06 10:56

Już dzisiaj o godzinie 16:00 piłkarze Piasta zmierzą się na boisku w Złotnikach Kujawskich ze Startem Warlubie. Nasz rywal zajmuję aktualnie 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 49 punktów, inkasując przy tym 14 zwycięstw 7 remisów oraz 5 porażek z bilansem bramek 56-28. Bardzo trudne zadanie czeka dzisiaj podopiecznych trenera Gabryszaka, który dziś nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na dzisiejszy pojedynek!

Pakość lepsza!

• autor: glkspiastzk, 2017-05-03 20:19

W zakończonym dzisiaj spotkaniu drużyna Piasta przegrała w Pakości z Notecianką 4:0. Na bramki kibice zgromadzeni na stadionie musieli czekać do 64 minuty, wtedy to drużyna Notecianki objęła prowadzenie i do końca spotkania dołożyła jeszcze trzy trafienia. Kolejny mecz Piast rozegra na boisku w Złotnikach Kujawskich w najbliższą sobotę a rywalem będzie Start Warlubie.

Skład: Baranowski H, Burnos, Pietrzak, Kempski, Baranowski M, Pawlik, Kurpyt, Jastrzębski, Szatkowski, Moskal, Ziółkowski

Zagrali także: Mirek, Jóźwiak, Klimek

Kolejna porażka!

• autor: glkspiastzk, 2017-05-02 11:05

W sobotnim spotkaniu Piast przegrał na własnym boisku z Lechem Rypin 0:4. Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania. Kolejny mecz zawodnicy trenera Gabryszaka rozegrają już jutro w derbach powiatu zmierzą się w Pakości z Notecianką.

Skład: Baranowski H, Burnos, Baranowski M, Pietrzak, Baranowski Sz, Ziółkowski, Kempski, Jastrzębski, Kurpyt, Pawlik, Szatkowski

Zagrali także: Jóźwiak, Klimek, Moskal.

W sobotę z Lechem!

• autor: glkspiastzk, 2017-04-28 11:23

Już jutro w ramach 25 kolejki IV ligi piłkarze Piasta zmierzą się na własnym boisku z Lechem Rypin. Nasz najbliższy rywal zajmuję aktualnie 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 41 punktów, inkasując przy tym 12 zwycięstw, 5 remisów oraz 7 porażek z bilansem bramek 56-27. Warto zauważyć, że drużyna z Rypina to zespół swojego boiska bowiem z 41 punktów tylko 10 wywalczyła na boiskach rywali i tutaj podopieczni trenera Gabryszaka muszą szukać swojej szansy na pierwsze zwycięstwo w tej rundzie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na sobotnie widowisko.

Mecz zaplanowano na godzinę: 16:00

Zbiórka zawodników: 14:40