Nr tel: 660 037 449

Aktualności

Porażka ze Startem Warlubie

• autor: glkspiastzk, 2017-05-07 12:57

We wczorajszym spotkaniu rozgrywanym w Złotnikach Kujawskich, Piast przegrał 1:4 ze Startem Warlubie. W pierwszej połowie obie ekipy strzeliły po jednej bramce, natomiast w drugiej części meczu to goście dołożyli jeszcze trzy trafienia i pokonali Piasta. Kolejny mecz podopieczni trenera Gabryszaka rozegrają w sobotę gdzie wybiorą się do Brodnicy na mecz ze Spartą.

Bramka: Piotr Ziółkowski

Skład: Baranowski H, Burnos, Gabryszak, Pietrzak, Baranowski Sz, Moskal, Mirek, Kurpyt, Kempski, Pawlik, Ziółkowski

Zgrał także: Szatkowski

Nie zagrali: Jóźwiak, Klimek

...

autor: ~Stary Kibic 2017-05-07 13:17:22

avatar Zle się dzieje w drużynie ,jeżeli musi grać trener.trener jest od trenowania.Ale jak mus to mus.A co z Marcinem Skonieczką????Jak długo bedzie leczył kontuzje???Co do meczu to pierwsza połowa dość poprawna,ale w drugiej połowie to błędy indywidualne ,gdzie nie można było tego naprawić ustaliły wynik.Zwycięstwo Startu zasłużone ale Piast też miał niezłe momenty.Teraz znowu kolejny ciężki wyjazd do Brodnicy ale walczyć chłopaki trzeba!!!!!!!!!!!